| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
RSS
wtorek, 23 października 2007
343
Przeczytałem gdzieś w sieci - skazani na koalicję. Czy można być skazanym na dialog i rozmowę? Niektórzy skazują się sami na izolację, ale to już inna bajka...
poniedziałek, 22 października 2007
344
Jak to dobrze, że w demokratycznym państwie istnieje coś takiego jak przedterminowe wybory... Każdy ma to, na co zasługuje. Prędzej czy później...
piątek, 19 października 2007
347
W połowie lipca salon24.pl przyniósł informację, że teraz to będzie po prostu walenie po mordach. Walenie trwa, przez najbliższe dwa dni będzie cisza a od poniedziałku...
czwartek, 18 października 2007
348
Ludzie powinni dokładnie wiedzieć, jak się robi politykę i parówki!
Nie jadam parówek, bo wiem, jak się je robi!
A w politykę niestety jesteśmy umoczeni wszyscy!
poniedziałek, 26 marca 2007
Józiolenie, czyli wyciek z organów (państwa)...
Oj, chyba nie darują Józkowi tej taśmy...
A swoją drogą rację miał Prawdziwy (Wszech)Polak Wierzejski, który walnął kawę na ławę i stwierdził, że Oleksy nie nadaje się do polityki, bo jest szczery.
Stawiam więc pytanie - do czego nadają się ludzie, którzy sa otwarci, prawdomówni, uczciwi?
wtorek, 27 lutego 2007
Nocna zmiana bis...
Już miałem coś napisac o Rospudzie a tu ciekawszy temacik. Nocą, bo tak najlepiej i najprościej wyjechał z Telewizji Publicznej Wildstein. I nikt mi nie powie, że to nie była decyzja polityczna... TVP nie dość dziarsko chwaliła Braci. Błąd!!! Co więcej, co pewien czas ośmielała się krytykowac Władzę. Jeszcze większy błąd. Jak słyszałem zapewnienia, że pozycja Prezesa Wildsteina jest niezagrożona to wiedziałem doskonale, że jak za czasów Związku Sowieckiego oznacza to zgoła coś innego. Gdy "Prawda" pisała o słonecznej pogodzie gdzieś tam oznaczało to, że są tam deszcze i powodzie.
Oczywiście wszelakie analogie sa tu całkowicie nieuzasadnione... Wtedy rządził GenSek, dzisiaj mamy demokrację. W demokratycznym Państwie Prawa (i Sprawiedliwości...) Prezesa Wildsteina odwołała Rada Nadzorcza. A to, że w tej radzie są sami zwolennicy i zaufani obecnej Władzy to zupełnie inna bajka... Zbieżność faktów jest tu całkowicie przypadkowa!
Zielonym do góry!
niedziela, 18 lutego 2007
Rok świni...
W Chinach rozpoczął sie właśnie rok swini. A u nas?
Po tego-tygodniowej aferze medycznej Minister (Profesor) Religa powiedzial, że w każdym środowisku sa dranie i świnie. Święte słowa! A jak nazwać tych, którzy wydali już na lekarza wyrok bez sądu określając go mianem zabójcy tylko dlatego, że zmarł mu pacjent? W ilu miejscach, instytucjach, środowiskach dokonuje się codziennie "odstrzałów", ilu ludzi wykańcza się psychicznie tylko dlatego, że myślą, myślą inaczej niż Władcy. W jednym zgoda - łapownictwo i korupcja to jeden z największych problemów Polski. Ale ilu tego typu ludzi awansuje i ma się świetnie, robi kariery tylko dlatego, że sa Bierni, Mierni oraz Wierni.
środa, 07 lutego 2007
MSWiA stracone?
No, no... Minister Dorn ośmielił się mieć inne zdanie niż Premier Kaczyński. Znakomita wskazówka dla wszystkich głupków, którym wydaje się, że można myśleć o próbie dialogu z Władzą. Jedyne wyjście z takiej sytuacji to... dymisja.

TWÓJ SZEF MA ZAWSZE RACJE...

1. Szef nie śpi, szef odpoczywa
2. Szef nie je, szef regeneruje siły
3. Szef nie pije, szef degustuje
4. Szef nie flirtuje, szef szkoli personel
5. Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami, wychodzi z przekonaniem szefa
6. Kto ma przekonanie szefa, robi karierę
7. Szanuj szefa swego, możesz mieć gorszego
8. Szef nie wrzeszczy, szef dobitnie wyraża swe poglądy
9. Szef nie drapie się w głowę, szef rozważa decyzje
10. Szef nie zapomina, szef nie zaśmieca pamięci zbędnymi informacjami
11. Szef się nie myli, szef podejmuje ryzyko
12. Szef się nie krzywi, szef uśmiecha się bez entuzjazmu
13. Szef nie jest tchórzem, szef postępuje roztropnie
14. Szef nie jest nieukiem, szef przedkłada twórczą praktykę nad bezpłodną teorię
15. Szef nie bierze łapówek, szef przyjmuje dowody wdzięczności
16. Szef nie lubi plotek, szef uważnie wysłuchuje opinii swoich pracowników
17. Szef nie ględzi, szef dzieli się swoimi refleksjami
18. Szef nie kłamie, szef jest dyplomatą
19. Szef nie powoduje wypadków drogowych, szef ma kierowcę
20. Szef nie jest uparty, szef jest konsekwentny
21. Szef brzydzi się wazeliniarzami, szef premiuje pracowników lojalnych
22. Szef nie zdradza swojej żony, szef wyjeżdża w delegacje
23. Szef się nie spóźnia, szefa zatrzymują ważne sprawy
24. Jeśli chcesz żyć i pracować w spokoju, nie wyprzedzaj szefa w rozwoju


poniedziałek, 05 lutego 2007
MON odzyskany...
O możliwości rezygnacji Sikorskiego media informowały od kilku dni. Przyczyną decyzji ministra był najprawdopodobniej konflikt z likwidatorem WSI, Antonim Macierewiczem. W weekend pojawiły się doniesienia, że Sikorski złożył premierowi wniosek o odwołanie Macierewicza. Media podawały, iż minister obrony poda się do dymisji, jeśli premier wniosek odrzuci.
O możliwej dymisji Sikorskiego informował również "Newsweek". Według tego tygodnika, o losie ministra obrony zdecydowały naciski Pałacu Prezydenckiego. Sikorski miał się narazić prezydentowi krytyką braci Kaczyńskich, którą wygłaszał na nieformalnych spotkaniach, o czym ktoś doniósł prezydentowi.
gazeta.pl
W połowie stycznia pisałem, że szykuje się odzyskanie ORLENU a tu okazuje się, że mamy wyrobione 200% normy. MON tez odzyskany! Krytyka władzy, nawet nieformalna, może być zabójcza, bo zawsze znajdą się życzliwi i usłużni relatorzy, którzy doniosą...
niedziela, 04 lutego 2007
Skąd my to znamy?
Według informacji "Newsweeka", prezydentowi nie spodobała się ostra krytyka braci Kaczyńskich, jaką minister Sikorski wygłaszał przy nieformalnych okazjach. Pozycję Sikorskiego miał osłabić trwały konflikt z Antonim Macierewiczem.
Rozmówcy "Newsweeka" twierdzą wręcz, że likwidator WSI "szuka haków" na ministra obrony. Macierewicz ma dokładnie prześwietlać przeszłość Sikorskiego, ze szczególnym uwzględnieniem lat 80, kiedy to minister przebywał na emigracji w Wlk. Brytanii i USA.
gazeta.pl

Poseł Cymański, oczywiście z PiS, w dzisiejszej audycji Kawa na ławę zechciał był powiedziec, że trzeba być otwartym, mówić wprost a nie tak bułkę przez bibułkę... Święte słowa, Panie Pośle. Tak właśnie zachowuje sie Władza, każda Władza! A reszta kontestatorów, opozycjonistów i innych popaprańców wszelakiej maści - wsia astalnaja swołocz ruki pa szwam, słuszać i małczać...
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6